Teknoloji üretme heyecanına ve akla bile gelmeyecek hayallere sahip bir ekip olarak 2012’de yola çıktık. Kendi ürettiğimiz ürünleri satmak ve uygulama geliştirme çabamıza bütçe oluşturma hayaliyle eticaret sitemizi açtık. 
 
Aynı bakışlara sahip küçük ama çok çalışan bir ekip olmanın avantajı ile hızlı hareket ettik. Amacımız ev elektroniklerinde, mutfak ekipmanlarında, sağlık ve kozmetik ürünlerinde kaliteli , ucuz ama güvenliği ön planda olan ürünleri getirip sizlere sunmaktı ve bunu başardık.

 

Üyelerimiz nerede olurlarsa olsunlar, en değerli markaları en uygun fiyatlar ile onlara ulaştırma gayretinde olduk ve olmaya devam ediyoruz. Bu süreçte, ticaretin etik kurallarına azami düzeyde uymaya özen gösterdik. Sizler de bunu herzaman takdir ettiniz, teşekkür ederiz. 
 
Fide Bilgi Teknolojileri şirketi altında ise üretmeye devam ediyoruz. Yine beklentilerin üstünde, sıradışı, heyecan veren, iş yapış şekillerini değiştiren, sürükleyen, daha iyisi için ilham veren uygulamalar geliştirmeye devam ediyoruz. 
 
Sağlık sektörüne değdik, eğitim sektörüne değdik ve daha ilham vereceğimiz, enerjimizi aktaracağımız çok sektör var. Ekibimiz heyecanından, enerjisinden hiçbirşey kaybetmeden sizler için üretmeye devam ediyor.